Yaşam alanlarını gerçekten yaşanır kılmak için tüm tasarımlarında %100 doğal materyaller tercih etme mottosuyla yola çıkan cam sanatçısı-tasarımcı ikili Derya Geylani Vuruşan-Egemen Kemal Vuruşan tarafından kurulan Usta Design, cam alanında sanat ve tasarım projeleri ile iç mimariye büyülü dokunuşlar yapıyor. Yüzyıllardır süregelen bir miras olan geleneksel cam sanatına çağdaş yorumlamalar katarak iç mekanlarda çarpıcı cam enstalasyonlar,  sıcak cam üfleme, kalıp ile cam şekillendirme ve alevle cam şekillendirme tekniği ile üretilmiş tasarım objeler, cam aydınlatma tasarımları, doğal tekstil ürünleri, takı tasarımları, seramik tasarım objeler ile usta eli değmişçesine, farklı ve modern fikirler sunuyor.

Her biri eşsiz, %100 el yapımı cam sanat eserleri ve cam dekorasyon objeleri ile Usta Design vazgeçilmez bir hediye seçim noktası ve ev dekorasyonunun tamamlayıcı enerjisi haline geliyor.. 

 Sürdürülebilir bir dünyanın kapılarını %100 geri dönüştürülebilen cam malzeme ile aralayabileceğinin farkındalığıyla 2018 yılından bu yana birçok önemli marka ile yaptığı iş birlikleri ile sosyal ve çevresel konulara dikkat çeken Usta Design, fark yaratan projelere imza atmaya devam ediyor.